• Nowy

Ziemia KRONEN 5L uniwersalna z nawilżaczem

Marka KRONEN
Indeks 005628
Ilość 10 szt.

Wyjątkowy produkt, stworzony z myślą o sadzeniu i przesadzaniu różnego rodzaju roślin. Rośliny odwdzięczą się pięknym wyglądem i bujnym wzrostem.

5,50 zł
Ilość

Ziemia KRONEN 5L uniwersalna z nawilżaczem to wyjątkowy produkt, stworzony z myślą o sadzeniu i przesadzaniu różnego rodzaju roślin. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo rośliny zielone, kwitnące, warzywa, zioła, byliny czy iglaki, ta uniwersalna ziemia spełni wszystkie oczekiwania. 
 
 
Dlaczego ziemia Kronen 5L uniwersalna z nawilżaczem jest idealna dla roślin?     
Została ona wyprodukowana z najwyższej jakości torfu, który charakteryzuje się różnym stopniem rozkładu. Dzięki sprawdzonej recepturze i doświadczeniu profesjonalnych ogrodników powstał wysokowartościowy produkt, który zagwarantuje optymalne warunki wzrostu i rozwoju Państwa roślin.
 
Dodatkowy nawilżacz i kompost.
Nasza unikalna formuła zawiera również nawilżacz, kompost oraz nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami. Dzięki temu, Państwa rośliny będą miały zapewnioną odpowiednią ilość wilgoci oraz wszystkie niezbędne składniki odżywcze. To sprawi, że będą one zdrowsze, silniejsze i piękniejsze. 
 
Opakowanie.
 Produkt jest dostępny w praktycznym opakowaniu o pojemności 5 litrów, które sprawia, że ziemia jest nie tylko wydajna, ale także łatwa w użyciu. Nie czekaj dłużej i zapewnij swoim roślinom najlepsze warunki wzrostu dzięki uniwersalnej ziemi KRONEN z nawilżaczem.
 
Parametry:

  • pH podłoża: 5,5-6,5
  • Postać stała, sypka, frakcja 0-20mm

pojemność
5L
zastosowanie
uniwersalna
Opinie (0)